Cukierki reklamowe są już wszędzie | Cukierki reklamowe - dla bliskich i do firmy
content top
Cukierki reklamowe są już wszędzie

Cukierki reklamowe są już wszędzie

Cukierki reklamowe są co raz bardziej popularną formą promowania i kreowania marek firm. Bardzo często wybierając się na firmową imprezę mamy do czynienia z pożywieniem, a szczególnie ze słodyczami zawierającymi logo danej firmy.  Zapewne wielu z Was zastanawia się skąd się wzięły te cukierki, zwłaszcza jeżeli firma zajmuje się czymś zupełnie przeciwnym.

Rozwiązanie jest bardzo proste. Istnieją specjalne sklepy i firmy zajmujące się produkcją takich słodyczy. Sklepy internetowe mają po prostu podpisane umowę z producentami np. krówek, którzy produkując swoje własne flagowe produkty za odpowiednią opłatą produkują specjalne słodycze reklamowe. W tych słodyczach zostaje zmienione opakowanie, które jest od tej pory opakowaniem reklamowym. Ważną informacją jest tutaj to, że warto w tym wypadku zamawiać duże ilości słodyczy, bo sama zmiana formy opakowania jest czasochłonna i droga. Tak więc im więcej zamówimy, tym więcej zaoszczędzimy. A pracownicy naszej firmy lub potencjalni klienci będą na pewno bardzo zaskoczeni, gdy dostaną firmowa krówkę do zjedzenia.

Co zabawniejsze takie cukierki reklamowe można spotkać już prawie wszędzie. Nawet niezwiązane zupełnie z tym przemysłem firmy bardzo często decydują się na stworzenie swoich słodyczy reklamowych i używanie ich np. na firmowych bankietach.

Najciekawszy jest fakt, że ludzi bardzo ciągnie do słodyczy i cukierków, tak więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że się owym cukierkiem poczęstują i zobaczą nasze logo na jego opakowaniu. Tego typu zagrywki mają największy sens właśnie na bankietach, na których przewija się ogromna ilość ludzi, a my dyskretnie chcemy upchać gdzieś reklamę naszej firmy. Zazwyczaj wtedy cukierki lądują w kieszeniach gości, którzy zjadając je po bankiecie mogą przypomnieć sobie naszą firmę.